پشتیبانی سایت


پشتیبانی سایت

Support2پس از طراحی و تحویل سایت به شما یکی از مهم ترین مسائل مطرح در سایت داری آغاز می گردد و آن پشتیبانی است. وب سایت یک سیستم نرم افزاری پیچیده تحت وب است و مانند همه نرم افزار ها نیازمند پشتیبانی است. با توجه به قرار گیری آن در وب امکان حملات هکری و آسیب آن بسیار بیشتر از نرم افزار های دیگر است. بنا بر این تجربه نشان می دهد که وب سایتی که دارای پشتیبانی نباشد یا پشتیبانی از آن ضعیف باشد دیر یا زود دچار مشکل شده و تازه در بهترین شرایط فقط هزینه و زمان شما تلف خواهد کرد.

موارد پشتیبانی به دو دسته تقسیم بندی می شوند.

 

1) پشتیبانی فنی امنیتی:

در این نوع پشتیبانی در مدت زمان قرارداد تمامی موارد مربوط به تضمین بالا بودن سایت و تضمین امنیت آن انجام می گیرد. سایت شما روزانه توسط کارشناسان ما مورد بازدید و بررسی قرار می گیرد و از جهت عملکرد صحیح ، نداشتن مشکل در باز شدن سایت و لینکهای داخلی آن ، و حملات هکری ارزیابی و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک یا معیوب سریعا مورد گزارش و برطرف می گردد.

همچنین به صورت دوره های با فاصله زمانی کوتاه (همه روزه تا هفته ای یکبار بسته به میزان به روز رسانی های سایت) بک آپ گیری از سایت شما انجام می گیرد تا در صورت نیاز آخرین نسخه از بک آپ در سایت قرار گیرد. 

پشتیبانی فنی برای سایتهایی که توسط همراهان وب طراحی می گردد رایگان بوده اما برای سایر سایتها طبق قرارداد و بسته به ساختار سایت و حجم اطلاعات آن صورت می گیرد.

 

2) پشتیبانی محتوایی:

به طور کلی مهیا کردن محتوا و آنچه که قرار است در سایت قرار گیرد به عهده مشتریان محترم می باشد. با توجه به دارا بودن پنل مدیریت وب سایت که کار کردن با آن بسیار ساده می باشد و جلسه آموزشی رایگان به هنگام تحویل و CD های آموزشی مالتی مدیا برای اطمینان از حصول یادگیری به روز رسانی مطالب سایت توسط خود مدیران سایت انجام می گیرد. برای وب سایتهایی که تمایل دارند به روز رسانی محتوا توسط همراهان وب انجام گیرد قرارداد مجزا با مبالغ مناسب بسته شده و این خدمت ارائه می گردد.  

 
 
 

ارتباط با همراهان وب : 09122377106

ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه 9-15 پنج شنبه 9-13

ایمیل: info[a]hamrahanweb.com