روش های متداول طراحی سایت و پیشنهاد ما


طراحی سایت ریسپانسیو چیست؟

شاید تا کنون متد طراحی سایت ریسپانسیو به گوشتان خورده باشد.گرچه این روش بسیار جدید می باشد اما بسیار مورد استقبال صاحبان سایتها قرار گرفته است و اغلب افراد در هنگام سفارش سایت خود آنرا همراه با گزینه ریسپانسیو سفارش می دهند.

گسترش روز افزون تبلت ها و اسمارت فونها باعث شده که هر روز افراد بیشتر و بیشتری وب سایتهای مورد علاقه خود را با این ابزار ها باز و مشاهده نمایند. کوچک بودن صفحه نمایش در این ابزار ها باعث شد تا ایده جالبی به ذهن خطور کند. اینکه المانها در صفحات سایت طوری باشند که بر اساس سایز صفحه نمایش همواره چینش خود را به نوعی تغیر دهند که همواره در صفحه به اصطلاح fit شوند. به این ترتیب اگر وب سایتی را که به صورت ریسپانسیو طراحی شده است در دسکتاپ ، لپ تاپ ، تبلت و یا گوشی باز کنید با چینش و نمایش متفاوتی از سایت مواجه خواهید شد. در واقع سایت به صورت هوشمندانه سایز صفحه نمایش شما را شناسایی کرده و بهترین حالت نمایش را بر اساس این سایز به شما عرضه می کند.  

در طراحی ریسپانسیو به جای یک قالب گرافیکی برای سایت چندین قالب طراحی می گردد که هر کدام در دسته ای از اندازه های صفحات نمایش نشان داده می شوند.

محتوای بیشتر در این بخش: « سیستم مدیریت محتوا چیست؟
 
 
 

ارتباط با همراهان وب : 09122377106

ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه 9-15 پنج شنبه 9-13

ایمیل: info[a]hamrahanweb.com