چرا ما؟


چرا ما؟

   در فرهنگ ایرانی حرف زدن از نقاط قوت و به اصطلاح تعریف کردن از خود معمولا مذموم انگاشته می شود. اما از طرفی "کار خوب را باید گفت". رضایتمندی مشتریان بزرگترین سرمایه یک شرکت است و البته این امر با بهبود مستمر خدمات حاصل می گردد. ما در همراهان وب هدف اصلی و نهایی خود را بر روی بهبود مستمر کسب و کار شما قرار داده ایم و تمام تلاش ما این است که جدید ترین فناوری های وب و آخرین امکانات آن را با کاربری آسان در اختیار شما قرار دهیم. ما برای امکاناتی که ارائه می دهیم همه روزه  جدیدترین پیشرفت های دنیای وب را بررسی می کنیم. بسیاری از کارهای ما نتیجه استفاده از فناوری های نو و مهارت و خلاقیتمان است. 

   از طرفی حمایت و همراهی با مشتریان را از همان شروع پروژه تا تحویل و سپس در مرحله پشتیبانی به عنوان یک اصل پذیرفته و رعایت می کنیم. از نظر ما حق هم با مشتری است و هم با ماست تا هر دو در یک رابطه برد -برد از همکاری و کار کردن در کنار هم لذت برده و برای یکدیگر ارزش افزوده ایجاد نماییم.

   همچنین همه می دانیم که می شود در هر کاری آنرا دلسوزانه و با جان و دل انجام داد که  نتیجه محصول یا خدمتی با کیفیت بالا خواهد بود یا اینکه صرفا به ظاهر آن رسید و به سراغ کاری دیگر رفت. ما داشتن کیفیت در کارهایمان را انتخاب کرده ایم. به این ترتیب هم رضایت درونی از اثر سازنده ای که از خود بر جا می گذاریم داریم و هم معتقدیم در دراز مدت کیفیت رمز ماندگاری است.

"به نظر ما به روز بودن ، حمایت و پشتیبانی دائمی از مشتریان ، دلسوزانه کار کردن و کیفیت بالا می تواند نقاط قوت ما و دلیلی برای انتخاب ما از سوی شما باشد. تمام تلاشمان را در این راه به کار می بندیم و از خداوند یاری می خواهیم."

 
 
 

ارتباط با همراهان وب : 09122377106

ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه 9-15 پنج شنبه 9-13

ایمیل: info[a]hamrahanweb.com